Další akce

Organizace pro nevidomé a slabozraké pořádá volnočasové aktivity pro výjimečné lidi

Dýňová party pro zrakově výjimečné 2023

Termín: 30.9.- 1.10.2023

Máte rádi dýňovou gastronomii? Pojďme si prostě užít pohodový víkend! A copak jsme pro vás letos připravili? Tématické občerstvení z dýně, například dýňová polévka, dýňová kaše, dýňové karbanátky, dýňový koláč, dýňový chléb, dáme si pečenou dýni na Ghí másle, spoustu dalších bláznivin a spoustu jiných receptů z dýně, které si připravíme společně na ohni v přírodě. Nebude chybět společné dlabání a vyřezávání dýní. Připravena bude i dýňová noční bojovka.

Akce je určená opravdu jen pro odvážné, protože nocování bude v přírodě, ve stanu, pod širým nebem  s bouřlivou párty až do rána bílého. Velmi omezený počet osob max. 10!!! Tak schválně, kdo má na to koule!

Stylové oblečení vítáno!

Dýňová party pro zrakově výjimečné 2022

Jen opravdu pro odvážné! Naše parta nevidomých odvážlivců si zkusila v bojových podmínkách poslepu připravit různé pokrmy z dýně. Mohli jsme se těšit např. na dýňový chléb, dýňový dezert se šlehačkou, plněnou špagetovou dýni, dýňové karbanátky, polévku či dýňové pyré s masem. Gastronomický zážitek z různých druhů dýní naslano, nasladko i jako svítilna. Spaní na karimatkách a ve spacáku, při svíčkách ve vydlabané dýni. Zkrátka párty jak se patří! Děkujeme všem odvážným, kteří přijali bojové podmínky a užili si s námi super víkend. Děkujeme, že jste odvážní s námi!

Světová premiéra reklamy nejen pro lidi nevidomé!

Máme smysl pro humor, a tak se nebojíme životních výzev…

Zvuková střelba pro nevidomé

Piráti z Doubice

Hra o poklad starého piráta pro lidi se zrakovým znevýhodněním

V hokejové kabině s Michalem Bulířem

Světe div se, i lidé se zrakovým postižením mají rádi sport a dokonce se různých klání účastní, například Parádalympiády pro nevidomé, kterou každoročně pořádáme. A tak jsme navštívili zázemí hokejové kabiny.

Koncerty pro nevidomé