Závody vodicích psů

Organizace pro nevidomé a slabozraké pořádá volnočasové aktivity pro výjimečné lidi

Několikátým rokem pořádáme závody vodicích psů. Je potřeba spojovat lidi s podobným osudem, jejich průvodce a blízké, stejně jako ukázat všem ostatním, že i jinak výjimeční lidé se umí bavit, sportovat a užívat si života. Život se má užít a nejen odžít, což mnozí lidé s postižením dělají, protože nemají možnosti vyžití, nebo postrádají dostatečné informace. Proto podporujeme aktivitu, vzdělávání a setkávání.

Závody 2024

Těšíme se na vás, všechny účastníky i návštěvníky Mistrovství ČR vodicích psů. I vy se těšte! Program bude parádní a pestrý. Zapište si do kalendářů 9. 6. 2024 od 9 do 16 hodin, v Liberci na Nám. Dr. E. Beneše. Více detailů brzy. Sledujte Život jde dál! Událost ZDE. Součástí akce bude i vystoupení nevidomého zpěváka Radka Žaluda zvaného český Bocelli.

Hlavní partner – Yoggies

Další nálož super cen pro naše vaše hafany od firmy Yoggies – zdravá krmiva pro psy a kočky. Za tuto obří podporu ze děkujeme! Yoggies není jen firma, která vyvíjí a prodává zdravá krmiva pro psy a kočky. Podporuje a sponzoruje všechny akce, kde jsou psi skutečnými nejlepšími přáteli člověka. A letos na MČR vodicích psů – Memoriálu Simony Karlovcové jsou našimi hlavními partnery!! Je nám ctí být vzájemnými partnery! Život se raduje dál. Děkujeme, že se radujete s námi!

Záštita nad akcí MČR vodicích psů – memoriál Simony Karlovcové

Děkujeme panu náměstkovi hejtmana Libereckého kraje Mgr. Petru Tulpovi, který udělil záštitu spolku Život jde dál nad akcí MČR vodících psů – Memoriál Simony Karlovcové, která se uskuteční v neděli 9. června 2024 v Liberci. Odkaz na fb událost ZDE.

Poděkování Nadaci Preciosa za podporu

Děkujeme nadaci Preciosa za dlouholetou podporu při pořádání závodů vodicích psů, které pořádáme od roku 2016. Velice Vám děkujeme za stálou podporu, které si vážíme.

Do naší akce MČR vodicích psů – Memoriál Simony Karlovcové se zapojil také charitativní projekt Click and Feed, který pomáhá pejskům a kočičkám v útulcích na území celé České republiky a pomalu i Slovenska. Celý projekt funguje na principu jednoduchého kliknutí na jejich stránce, které nic nestojí, ale naplníte tím misku jednomu opuštěnému zvířeti v útulku – a takto může klikat a pomáhat úplně každý z nás, jednoduše a zdarma! Jak to funguje v praxi? Každý den otevřete stránky www.clickandfeed.cz, kde kliknete na zelené tlačítko „KLIKNI ZDARMA A NAPLŇ MISKU“ a tento klik se započítá do jejich databáze. Na konci měsíce se všechna kliknutí sečtou a hlavní sponzor, značka Brit, rozesílá pak skutečné granulky do vybraných útulků a dočasných péčí. Jeden klik = 25g skutečných granulí. Takto jednoduché to je! Tak už si nastavujete denní připomínku? Děkujeme za tyto skvělé dary. Život si kliká dál. Děkujeme, že klikáte s námi!

MČR vodicích psů – představení subjektů

Těší nás, že vám můžeme představit subjekty, které s námi spolupracují na letošním MČR vodicích psů- Memoriálu Simony Karlovcové.

Nadační fond Mathilda 

Škola Vodicích Psů

Život si představuje dál. Děkujeme, že se představujete s námi!

Děkujeme za Vaši podporu našich aktivit pro lidi se zrakovým postižením.

QR platba na příspěvek 500,- Kč.

V případě zájmu pozměňte částku, děkujeme Vám.

Blíží se MČR vodicích psů – Memoriál Simony Karlovcové

9. června 2024 se bude konat další Závody vodicích psů – MČR v Liberci. Představujeme vám rozhodčí na MČR vodicích psů – Memoriál Simony Karlovcové.

Pan Milan Dvořák a paní Lenka Vaňková – Škola vodicích psů

Paní Hana Hošková a paní Eliška Tyrolerová – Mathilda

Těší nás, že vám můžeme představit subjekty, které s námi spolupracují na letošním MČR vodicích psů- Memoriál Simony Karlovcové. Život si rozhoduje dál. Děkujeme, že si rozhodujete  s námi! Událost ZDE.

Závody 2023

7. ročník závodů vodicích psů se zúčastnili lidé zrakově výjimeční a jejich věrní čtyřnozí parťáci z celé ČR. Děkujeme Nadaci Preciosa a.s. za poskytnutí finančního daru při pořádání MČR vodicích psů – Memoriál Simony Karlovcové, který se konal 4.6.2023 v Liberci na náměstí Dr. E. Beneše. Děkujeme velice všem partnerům: Liberecký kraj, Liberec Město, Český rozhlas Liberec, Česká televize, Liberecký deník, Liberecká drbna, Výběžek.eu, a všem dalším přispěvatelům, které najdete v blogu. Děkujeme, že jste s námi!

Závody 2022

Všem Patří obrovský dík za podporu, bez které by se tato výjimečná akce nemohla uskutečnit.

Děkujeme Vám za důvěru a věříme v další spolupráci. Ze srdce váš Spolek Život jde dál.

A je to tady! Sdílíme s vámi video ze křtu spolkového labyrintu, který proběhl 5.6.2022 v Liberci před radnicí na nám. Dr. E. Beneše u příležitosti MČR vodicích psů- Memoriál Simony Karlovcové.
Mockrát děkujeme všem ZŠ a MŠ, kteří se podíleli na tomto unikátním projektu s názvem RADOSTNÉ MALOVÁNÍ. Vznikl tak jedinečný a originální labyrint, který poslouží k simulaci chůze poslepu s klapkami.
Život si bloudí dál, děkujeme, že bloudíte s námi!

Děkujeme našim sponzorům, všem divákům i účastníkům, a také za krásnou mediální podporu (ČT, Prima CNN, Liberecký deník, Výběžek.eu). Akce se vydařila, máme obrovskou radost! Život jde dál. Děkujeme, že jdete s námi! Foto: Ivo Šafus, Výběžek.eu.

Závody 2020

5. ročník závodů vodicích psů v Liberci 2020 – Memoriál Simony Karlovcové a neoficiální Mistrovství ČR. Děkujeme všem sponzorům, partnerům a dobrovolníkům!

Závody 2019

Závody 2018

Závody 2017

Závody 2016