Parádalympiáda

Organizace pro nevidomé a slabozraké pořádá volnočasové aktivity pro výjimečné lidi

Šestým rokem pořádáme několikadenní sportovní klání Parádalympiáda pro nevidomé. Připravujeme disciplíny, které jsou vhodné i pro lidi se zrakovým znevýhodněním a pomáháme tím k rozvoji v rovině pohybové a především sociální.

Parádalympiáda 2023

Děkujeme všem partnerům, sponzorům, dobrovolníkům a účastníkům za podporu a pomoc při pořádání 6. ročníku Parádalympiády 2023 pro lidi se zrakovým znevýhodněním. Ze srdce děkujeme! Přečtěte si článek výběžek.eu!

Parádalympiáda 2022

Děkujeme všem partnerům, sponzorům, pomocníkům a mnohým dalším za pomoc při pořádání 5. ročníku Parádalympiády 2022 pro zrakově znevýhodněné. Bez Vás by to nešlo!

Hlavní partneři

Město Varnsdorf, Nadační fond Severočeská voda, mediální partner: Výběžek.eu

Sponzoři

Ing. Petr Šperga – PeMilap Varnsdorf, MDG servis s.r.o., Ladislava Křížová, Josef Škutchan, Miroslav Urválek, Věra Bartáková, Milli Janatková, Mana čokoládovna Krásná Lípa, Pražírna kávy na rampě – Iveta Dvořáková, Řeznictví Ve Staré spíži, Vinotéka u Sluníčka, Pizzeria Kristiano, Design centrum

Zvláštní poděkování

Nemocnice Varnsdorf LDN, Jiří Johan- Restaurace u Standy, obec Jiřetín pod Jedlovou, pomocníci, dobrovolníci a všechny dobré duše, které nás po celou dobu podporují.

Parádalympiáda 2020

Parádalympiáda 2019

Bowling na blind

Parádalympiáda 2018